کتابخانه موسیقی آمازون

اگر شما در آمازون ثبت نام کرده اید، می توانید موسیقی های خود را مستقیما از کامپیوتر یا گوشی هوشمند خود به کتابخانه موسیقی آمازون وارد کنید. این به این معنی است که شما می توانید موسیقی را در تمام دستگاه های خود همگام سازی کنید. هنگام وارد کردن موسیقی از گوشی خود به آمازون، شما باید برنامه تلفن همراه آمازون Cloud Player را نصب کنید. 

بخش اول- وارد کردن آهنگ ها از کامپیوتر به کتابخانه موسیقی آمازون

1- به کتابخانه موسیقی آمازون آدرس http://www.amazon.com/musiclibrary بروید.

2- وارد شوید. شما به صفحه ورود هدایت می شوید. در صفحه ورود، فقط آدرس ایمیل و رمز عبور خود را در فیلدهای ارائه شده وارد کنید و سپس Enter را فشار دهید.

اگر در مدت زمان قبل به حساب آمازون خود وارد شدید، صفحه ورود دیگر نمایش داده نخواهد شده و شما به یک صفحه هدایت می شوید که می توانید موسیقی را وارد کنید.

3- روی گزینه «وارد کردن موسیقی خود» کلیک کنید. پس از ورود به سیستم، به طور خودکار به صفحه وب کتابخانه موسیقی آمازون هدایت می شوید. در سمت چپ صفحه، یک پیوند به نام «وارد کردن موسیقی خود» را مشاهده خواهید کرد. روی این لینک کلیک کنید.

4- موسیقی ها را وارد کنید. اکنون می توانید موسیقی خود را به آمازون با کلیک بر روی هر کدام از لینک ها وارد کنید:
وارد کردن همه. با کلیک بر روی این لینک، تمام آهنگ های شما در iTunes و Windows Media Player وارد می شوند.
وارد کردن موسیقی انتخاب شده. اگر فقط می خواهید چند ترانه انتخابی را وارد کنید، روی پیوند با نام "Import selected" کلیک کنید. آهنگ هایی که میخواهید وارد کنید را انتخاب کنید و سپس شروع به آپلود کنید.
یک صفحه نمایش پیشرفت ذخیره آهنگ هایی را که وارد کرده اید را نشان خواهد داد. هر چقدر آهنگ های بیشتری وارد کنید، این روند بیشتر طول می کشد.
اگر شما هرگز موسیقی را به کتابخانه موسیقی آمازون خود منتقل نکرده اید، ممکن است از شما درخواست شود که ثبت نام در صفحه موسیقی آمازون را تایید کنید. در این صورت فقط دستورالعمل ساده روی صفحه را که به آن هدایت می شوید، دنبال کنید. پس از نصب Music Importer آمازون، می توانید فایل های خود را "اسکن" کنید تا آهنگ ها را به صورت خودکار در iTunes و Windows Media Player وارد کنید. شما همچنین می توانید پوشه ها را از جایی که آهنگ ها از آن وارد می شود، انتخاب کنید.

5- کتابخانه آمازون را برای آهنگ های وارد شده بررسی کنید. با کلیک روی "هنرمندان" یا "آلبوم ها" این کار را انجام دهید و ببینید آیا یک موسیقی جدید که شما منتقل کرده اید وجود دارد. این اقدام اطمینان می دهد که شما با موفقیت موزیک خود را منتقل کرده اید.

بخش دوم- وارد کردن آهنگ ها از گوشی هوشمند خود به کتابخانه موسیقی آمازون

1- اپلیکیشن موسیقی آمازون را دانلود کنید. app store  گوشی خود را (Google Play یا iTunes App Store) را راه اندازی کنید.
برای “Amazon Music with Prime” جستجو کنید. برنامه را از نتایج انتخاب کنید، و آن را دانلود کنید.

2- اپلیکیشن موسیقی آمازون را باز کنید. پس از نصب اپلیکیشن موسیقی آمازون، روی آن روی صفحه اصلی یا کشوی برنامه ضربه بزنید.

3- با اطلاعات ورود به سیستم آمازون وارد شوید. آدرس ایمیل و رمز عبور ثبت شده خود را در فیلدهای ارائه شده وارد کنید و سپس برای ورود به کتابخانه موسیقی آمازون، دکمه «ورود به سیستم» را ضربه بزنید.

4- به کتابخانه من بروید. روی دکمه ای که "کتابخانه من" را در بالای صفحه نشان می دهد ضربه بزنید و یک صفحه جدید با یک نوار کشویی در بالای صفحه بارگذاری می شود.

5- آهنگ ها را بر روی گوشی هوشمند خود مشاهده کنید. انگشت خود را به سمت چپ بکشید و تمام موسیقی که در تلفن خود ذخیره کرده اید، بر روی صفحه بارگذاری می شود.

6- آهنگ های دستگاه خود را به کتابخانه موسیقی آمازون وارد کنید. انجام این کار با ضربه زدن و نگه داشتن هر آهنگ، آلبوم یا هنرمند که می خواهید در کتابخانه موسیقی آمازون ذخیره کنید، انجام می شود.
روی دکمه «افزودن به لیست پخش» که ظاهر می شود ضربه بزنید و یک لیست ظاهر می شود که دو گزینه مختلف را نشان می دهد.
لیست پخش مورد نظر برای افزودن موسیقی را انتخاب کنید و دکمه OK را بزنید. موسیقی به طور خودکار به کتابخانه موسیقی آمازون شما ذخیره می شود.

 

برچسب ها : خرید از آمازون,کتابخانه موسیقی آمازون