خرید کفش از eBay

eBay یکی از بهترین مکان ها برای خرید آنلاین کفش است. در هر زمان بالغ بر 200.000 کفش زنانه و 75000 کفش مردانه در این سایت وجود  دارد. اضافه بر حجم چشمگیر کفش ها، در نظر داشته باشید که eBay کمترین قیمت برای کفش را نیز درخواست می کند. 

قبل از این که سفارش خود از eBay را قطعی کنید، مواردی به جز قیمت است که باید در نظر بگیرید.

توضیحات محصولات را به دقت بخوانید.

ویژگی های کالا یا Item Specifics
اطمینان حاصل کنید که کفشی که در نظر گرفته اید، همان سایز، رنگ و ویژگی های قابل قبول برای شما را دارد. چندین راه برای آن وجود دارد. بسیاری از موارد شامل لیستی است که تمام این ویژگی ها را بیان می کند. 

هزینه ی حمل یا Shipping Charges
از هزینه ی حملی که فروشنده درخواست می کند اطمنیان حاصل کنید و سپس بررسی کنید که آیا مایل به خرید این کفش هستید یا خیر. در نظر داشته باشید که هزینه ی حمل تا آمریکا محاسبه می شود. شما باید کشور مقصد را آمریکا انتخاب کنید تا مطمئن شوید که فروشنده کالا را به آمریکا ارسال می کند و اگر بله هزینه ی آن چقدر است. 

اعتبار فروشنده را بررسی نمایید.

هنگامی که قصد خرید کفش دارید قیمت نباید به تنهایی برای شما تعیین کننده باشد. 

نرخ بازخوردها را بررسی کنید.
اولین کاری که شما باید بکنید این است که بازخوردهایی که برای فروشنده ثبت شده و پاسخی که فروشنده به این بازخوردها داده است را بررسی کنید. بهتر است فروشندگانی را انتخاب کنید که بیشتر از 98% بازخورد مثبت داشته اند، البته که خرید از سایر فروشندگان نیز می تواند رضایت بخش باشد اما ریسک خرید از فروشندگان باسابقه و معتبر کمتر است.

صفحه ی "در مورد من" یا  "About Me" را بررسی کنید.
بسیاری از فروشندگان صفحه ی "در مورد من" دارند. روز گزینه ی "me" کنار نظرات فروشنده کلیک کنید تا صفحه ی "در مورد من" را مشاهده کنید. این صفحه ممکن است به شما اطلاعات بیشتری بدهد تا بتوانید خرید خود را نهایی کنید. 
 

برچسب ها : خرید کفش از eBay,خرید از eBay,خرید از خارج,خرید آنلاین کفش