آمار فروش دوشنبه سایبر

فروش آنلاین دوشنبه سایبر از ساعت 10 صبح، به نسبت سال گذشته 16.8٪ افزایش داشته است. براساس آمار ادوبی آدیداستان، پیش بینی می شده که فروش این روز در کرانه شرقی به 6.59 میلیارد دلار برسد. ساعت 4:30 بعدازظهر ادوبی اعالم کرد که آمار فروش این روز به 3.38 میلیارد دلار بالغ شد.

تامارا گوفنی، مدیر گروه تعاملات استراتژیک در ادوبی می گوید: " انتظار می رود که دوشنبه سایبر در تاریخ دوباره به عنوان بزرگترین روز خرید آنلاین ایالات متحده در تمام دوران تاریخ ایالات متحده آمریکا خودنمایی کند. "همانطور که مصرف کنندگان به کار خود ادامه می دهند، آنها آماده هستند که تمام روز به خرید ادامه دهند، زیرا بیشتر تخفیف های بزرگ تا نیمه شب پایان می یابد."

از ساعت 10 صبح، 47.4 درصد از بازدیدها از طریق تلفن های هوشمند بود، که 39.9 درصد از بازدیدها به موبایل ها و مابقی به تبلت ها اختصاص داشته است. دستگاه های تلفن هوشمند نیز 33.1٪ از فروش آنلاین را شامل می شوند (24.1٪ گوشی های هوشمند، 9.0٪ تبلت ها). ترافیک تلفن هوشمند از ساعت 10 بعدازظهر به بیش از 22.2٪ افزایش یافته است. طبق ادعای ادوبی، درآمد ناشی از گوشی های هوشمند در سال 2008، 39.2 درصد رشد داشته است و درآمد سالانه 1.59 میلیارد دلار بوده است.

Gaffney می گوید سرمایه گذاری خرده فروشان در تجارب خرید با تلفن همراه، مانند قابلیت های خودکار پر کردن در صفحه پرداخت، کمک شایانی به رشد فروش تلفن همراه داشته است.

ادوبی می گوید: ساعت های 8 تا 11 صبح در روز دوشنبه سایبر در هر بازار محلی، درآمد آنلاین بیشتر از میانگین روزانه 24 ساعته بوده است و "نرخ تبدیل در دوشنبه سایبر (ساعت 11 صبح تا نیمه شب) به چهار برابر میانگین سالانه خود رسیده است. "

میانگین قیمت سفارش در اوایل روز افزایش یافت: از ساعت 10 صبح روز دوشنبه سایبر، میانگین قیمت سفارش نسبت به دوره مشابه سال گذشته 3.4٪ افزایش داشته و به 137 دلار رسیده است.

 

برچسب ها : آمار فروش دوشنبه سایبر,cyber-monday-online-sales,دوشنبه سایبر,خرید از خارج