خرید آنلاین ساعت

خرید ساعت را می توان به صورت آنلاین انجام داد. با این حال، از آنجایی که شما قادر به مشاهده ساعت ها نیستید، موارد مختلفی برای آگاهی از خرید وجود دارد که باید در نظر داشته باشید و این اجازه می دهد تا ریسک خرید را کم کنید و از خرید خود رضایت داشته باشید.

قدم اول: مشخص کردن ساعتی که می خواهید.
1- محدوده قیمت خود را بشناسید. این باعث راحتی جستجوی شما می شود و انتظارات غیر واقعی را از بین می برد. هنگامی که در مورد بودجه تصمیم گرفته اید، می توانید تمام مدل ها را در محدوده قیمت خود جستجو کنید.

2- تصمیم بگیرید که آیا ویژگی های اضافی را در ساعت خود می خواهید. یک ساعت ساده برای تازه کاران یا فردی که در همه ویژگی ها علاقه مند نیست، بهترین است. ویژگی های پیچیده ای که دیده می شود، قیمت را بالاتر می برد. ویژگی ها در مشخصات محصول ذکر شده است. در اینجا برخی از ویژگی های رایج در میان ساعت های با کیفیت بالا را ذکر می کنیم که عبارتند از:

پنجره تقویم: تاریخ را در یک پنجره کوچک تا 31 روز نمایش می دهد.
تقویم دائمی: تاریخ را به صورت دائمی در طول سال نمایش می دهد.
Chronograph: یک ویژگی کرونومتر محبوب که برای زمانبندی وقایع خاص استفاده می شود.
زمان جهانی / منطقه زمانی دوگانه(GMT) : زمان را در چندین منطقه زمانی جهان نشان می دهد.
شاخص فاز ماه: فازهای ماه را نمایش می دهد.
ستاره شناسی: موقعیت ستاره شناسی صور فلکی را نشان می دهد.
ذخیره انرژی: انرژی ذخیره باقی مانده را نشان می دهد. 

3- انتخاب کنید که یک ساعت دیجیتال یا آنالوگ می خواهید. ساعت دیجیتال به شما شماره هایی مانند 4:28 صبح می دهد، در حالی که آنالوگ با عقربه ها ساعت را نشان می دهد. در اینجا سبک مشترک ساعتهای آنالوگ آمده است:

ساعت های Casual: با صفحه ی مدور و آسان برای خواندن. با بند سبک مناسب برای استفاده روزمره است.

ساعتهای Dress: ساعت هایی با قاب ویژه، با بند فلزی و ظاهر شیک برای موارد رسمی جالب است.

ساعتهای Sport: قاب بزرگ، با دوام و بند پلاستیکی یا لاستیکی با ویژگی های فعالیت ورزشی است.

ساعتهای Fashion: از نظر ظاهری مطابق مد. با قاب خیره کننده بزرگ است. 

ساعتهای Luxury: ساعتهای بسیار پیشرفته تولید شده که به طور معمول ارزش خود را حفظ و یا افزایش می دهند.

4- تصمیم بگیرید که چگونه میخواهید ساعت را شارژ کنید. ساعتهای اتوماتیک (موتور سوئیس یا ژاپنی) به طور خودکار با حرکت مچ دست شارژ می شوند، اما باید به طور مکرر برای شارژ ماندن استفاده شوند و تکان بخورند. ساعت های کوارتز دارای باتری هستند در حالی که آنها نیازی به تکان خوردن ندارند، باتری آنها باید هر چند سال یکبار جایگزین شود.

5- دوام ساعت را در نظر بگیرید. این به خصوص اگر شما بخواهید یک ساعت ورزشی انتخاب کنید مهم است. برای ساعت های مد روز نیز بسیار مهم است زیرا خراش ها میتوانند به شدت بر روی ظاهر ساعت تأثیر داشته باشند. اگر به خراش حساس هستید کریستال یاقوت کبود را در نظر بگیرید، یا اگر می خواهید ساعتتان به سادگی "مقاوم در برابر خراش" باشد، به دنبال قاب کریستال معدنی باشید. اگر شما در بودجه تنگ بودید، ممکن است مجبور شوید که به کریستال آکریلیک که مستعد ابتلا به خراش های کوچک است، بسنده کنید. هنگامی که یک ساعت آنلاین را خریداری می کنید، این در مشخصات محصول زیر "نوع پنجره شماره گیری" ذکر شده است.

6- مقاومت و تحمل فشار عمق زیر آب را مشخص کنید. ببینید که چقدر زیر آب می توانید ساعت را به همراه داشته باشید. بسیاری از ساعت های ورزشی دارای سطح مقاومت در برابر آب هستند و معمولا به اندازه کافی برای افرادی که به دریا می آیند کاربردی هستند. ساعتهای با مقاومت کم در برابر پاشش آب مقاوم هستند، از شنا با آنها خودداری کنید. همچنین به واحد اندازه گیری توجه داشته باشید زیرا برخی از ساعت ها از متر استفاده می کنند در حالی که دیگر ساعت ها از پا استفاده می کنند.

7- توجه به کیفیت بند. بند، ساعت را به مچ دست شما نگه می دارد. به طور کلی، شما یک ساعت می خواهید که برای استفاده راحت باشد و بیشتر طراحان به طراحی بند راحت توجه می کنند. یک بند همچنین می تواند به عنوان یک عنصر مد نیز خدمت کند. بندهایی وجود دارد که از چرم ساخته شده اند در حالی که ساعت های دیگر از بند فلزی استفاده می کنند. بعضی ممکن است اجازه استفاده از چند نوع بند را بدهند تا بتوانید سبک ها را تغییر دهید.

8- خودتان را با قطعات خارجی ساعتهای مکانیکی آشنا کنید تا بدانید چه چیزی پرداخت می کنید و چه چیزی نیاز به نگهداری دارد. توجه دقیق به این اجزاء در تصمیم گیری نهایی ضروری است به ویژه اگر قصد دارید یک ساعت مکانیکی ارزان قیمت داشته باشید. شما باید به وضوح بتوانید در مورد در مورد قطعات در هنگام خرید ساعت های خود به صورت آنلاین مطالعه کنید و آنها را مشاهده کنید.
تاج: شما از آن برای تنظیمات مختلف ساعت استفاده می کنید.
قاب، شماره گیر، و بندهایی که ساعت را تشکیل می دهند.

9- به قاب ساعت توجه داشته باشید. قاب برای مسافرت ایمن یا مطابق مد بودن مهم است. اگر شما قصد خرید ساعت به صورت آنلاین به عنوان یک هدیه برای کسی را دارید، ممکن است عامل مهمی برای انتخاب یک ساعت باشد. ساعتهای لوکس دارای تنوع از جنس استنلس استیل، قاب طلا تیتانیوم و سایر آلیاژهای فلزی هستند. قاب های آلومینیوم را در نظر بگیرید اگر می خواهید آنها به شدت مقاوم در برابر خوردگی باشند. قاب های لاستیکی، رزین یا پلاستیکی برای ساعت های ورزشی مناسب تر هستند زیرا آنها سخت تر هستند.
در حین خرید آنلاین آسان خواهد بود که جنس قاب استفاده را با مشخصات محصول و عکس محصول شناسایی کنید. همچنین به شکل قاب توجه دقیق کنید. سایت های آنلاین همچنین ممکن است یک جستجوی بر اساس قاب را ارائه دهند. چهار شکل اصلی قاب که باید از آنها آگاه باشید عبارتند از:
مدور: یک قدم مستقیم از ساعت های جیبی. برای ساعتهای معمولی، لوکس و ورزشی استفاده می شود.
مربع: اغلب در ساعت های مطابق مد یافت می شود که سطح بزرگتر تزئینی است.
مستطیل شکل: یک شکل که بیشتر برای ساعت های dress مناسب است تا زیر آستین قرار گیرد.
Tonneau: یک قاب استوانه ای که برای ساعت های dress استفاده می شود.

10- ارزیابی تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای نگه داشتن ساعت خود را در شرایط خوب. ساعت های گرانقیمت معمولا در دست کسانی که از آن بد استفاده می کنند و توصیه های معمول را نادیده می گیرند از بین می روند. به عنوان مثال، اگر شما در مورد انتخاب یک ساعت با یک بند فلزی برنامه ریزی کنید، درک کنید که باید بند را با صابون ملایم مخلوط با آب گرم تمیز کنید. همچنین بدانید که چگونه ساعت های مقاوم در برابر آب کار می کنند زیرا شما باید آنها را با شستشو آنها به طور صحیح نگه دارید اگر در آب شور بیفتد. اگر ساعت شما هر گونه مشکلی پیدا کند، همیشه می توانید آن را برای تعمیر و نگهداری روزمره به مرکز خدمات محلی ببرید.
 

برچسب ها : خرید آنلاین ساعت,خرید اینترنتی,خرید از خارج