دلایل خرید کیندل

بسیاری از دوست داران کتاب کتاب های کاغذی را دوست دارند و هرگز به خرید کیندل و یا هر نوع از  کتابخوان های الکترونیکی فکر نمی کنند . آنها اصرار دارند که تنها راه قدردانی از کلمه، نوشته شدن آن است. کتاب های کاغذی هرگز از قدرت خارج نمی شوند. هنگامی فردی مطالعه ی یک کتاب را به پایان می برد، می تواند آن را با یک دوست به اشتراک بگذارد یا آن را به یک کتابخانه اهدا کند. 

شاید شما، مثل بسیاری دیگر، شک و تردید جدی در مورد ماهیت کتاب الکترونیکی داشته باشید. اما شما باید بلافاصله خود را از این افکار آزاد کنید. کیندل همه چیزهایی را که در مورد کتاب ها دوست دارید به شما ارائه می دهد، و چند افزودنی اضافی را هم شامل می شود که کل هزینه پرداختی را توجیه می کند.

استفاده از کیندل لذت بخش است.

Kindle Store را فراموش کنید. راحت بودن حمل هزاران کتاب را بر روی دستگاهی که ضخامت بیش از یک مداد ندارد فراموش کنید. سخت افزاری را که حتی سخت گیرترین کاربران را راضی می کند فراموش کنید. دلیل اصلی این که شما باید یک کیندل را خریداری کنید به این دلیل است که واقعا از آن استفاده می کنید.

مرکز تجربه لذت بخش خواندن در کیندل صفحه نمایش E-Ink است که می تواند به صورت محافظه کارانه به عنوان شاهکار مهندسی شناخته شود. کلمات بسیار مشابه کلمات چاپ شده در ورق کاغذ به نظر می رسند. این دستگاه بر خلاف بسیاری از صفحه های نمایش کامپیوتر و تبلت، قابل خواندن در نور خورشید است. آخرین نسخه از صفحه نمایش E-ink آمازون تقریبا بلافاصله صفحه ی جدید را نمایش می دهد، بنابراین حتی کمی تاخیر وجود ندارد. این مشکل در مدل های قبلی وجود داشت. کیندل می تواند برای هفته ها قابل استفاده باشد. در حالی که مصرف برق اندکی دارد.

علاوه بر این، بر خلاف کتاب های قدیمی، کتاب هایی که به خاطر آنها باید درخت ها قطع شوند، شما نباید نگران صفحات خم شده و یا نشانه ها از بین رفته باشید. شما لازم نیست که نگران این موضوع باشید که کتابی که مطالعه می کنید به طور تصافی از میز کنار تخت بیفتد و صفحه ای که مطالعه می کردید را گم کنید. 

شما همچنین می توانید بخش هایی از هر کتاب را بدون احساس گناه ناشی از خراب کردن یک کتاب نو، برجسته کنید و به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید قسمت هایی که دیگران برجسته کرده اند، را ببینید که در این صورت متوجه قسمت هایی می شوید که ممکن بود بدون توجه از کنار آنها بگذرید. این ترکیب موفق منجر به افزایش سطح مطالعه می شود.

کنیدل بسیار مناسب افراد شب زنده دار است. 

افرادی که در شب مدت طولانی بیدار می مانند و یا کسانی که هنگام شب در هواپیما و یا قطار به سفر می روند متوجه شده اند که روشن نگه داشتن چراغ برای مطالعه سخت بوده و باعث آزار بقیه ی همراهان و یا همسفران می شود. اما برای مطالعه در کیندل شما نیازی به روشن کردن نور اضافی نخواهید داشت. نور صفحه کیندل قابل تنظیم بوده و شما می توانید آن را مطابق نیازتان تنظیم کنید. اگر یک کتاب را تمام کردید و یا از آن خسته شدید، می توانید خیلی راحت به کتاب دیگری که در حافظه ذخیره کرده اید مراجعه کنید و نیاز به همراه داشتن چند کتاب سنگین نخواهید داشت.

شما می توانید تمام کتاب هایی که قصد خواندنشان را دارید در قالب یک مجموعه در کیندل خود جمع آوری کنید و به این ترتیب دیگر نیازی برای صرف وقت برای رفتن به فروشگاه های فیزیکی کتاب هم نخواهید داشت.

Kindle Store جایی است که شما کتاب ها را دانلود می کنید. برای شروع باید گفت کتاب های بیشتری از آنچه شما احتمالا می توانید امیدوار باشید در تمام طول عمر خود بخوانید وجود دارد. عنوان ها در عرض چند ثانیه تحویل داده می شود. و البته تخفیفات ویژه هم وجود دارد. هر روز، آمازون طیف وسیعی از رمان های برتر و کتاب های غیر داستانی را در قیمت های پایین به فروش می رساند. 

Goodreads شوق بیدار شدن را در شما به وجود می آورد.

در سال 2013، آمازون شبکه اجتماعی مبتنی بر کتاب، Goodreads را با مبلغ نامعلومی خریداری کرد. در حالی که این موضوع در ابتدا در جامعه Goodreads کاملا بحث برانگیز بود که آمازون تا حد زیادی قصد تغییرات اساسی در سایت دارد، تنها چیزی که تغییر کرده است این است که آمازون به آرامی پشتیبانی از آن را به Kindles خود متصل می کند.

با استفاده از کیندل خود شما هم اکنون می توانید ببینید که دوستانتان چه چیزی را می خوانند و به کتاب هایی را که قبلا خوانده اید امتیاز بدهید. شما حتی می توانید بخش هایی را که فکر می کنید جالب یا معنی دار هستند به اشتراک بگذارید و توصیه هایی را براساس چیزهایی که قبلا امتیاز داده اید یا خریداری کرده اید ببینید. کیندل کار کردن با Goodreads را بسیار آسان ساخته است. 

شاید کیندل یک دستگاه کامل نباشد اما مزایای آن به مراتب بیشتر از معیابش است. این روزها کیندل به همراه همیشگی بسیاری از دوست داران کتاب تبدیل شده است. 

اگر با دلایل ذکر شده مایل به خرید کیندل شده اید تنها کافی است که سفارش خود را در سایت زاکولا ثبت کنید و کیندل را درب منزل تحویل بگیرید. 

 

برچسب ها : کیندل,حرید کیندل,خرید از آمازون,خرید از خارج,خرید کیندل در ایران ,قیمت واقعی کیندل,کیندل آمازون,خرید کیندل آمازون در ایران