خرید حلقه هوشمند آمازون

آمازون غول اینترنتی دنیا از محصول جدید خود در راستای استفاده و توسعه گجت های مبتنی بر دستیار صوتی الکسا، از محصول سخت افزاری جدید خود بنام اکو لوپ که یک حلقه هوشمند می باشد (Echo Loop - Smart ring with Alexa) رونمایی کرد.

این حلقه هوشمند از فناوری بلوتوث 5.0 به تلفن هوشمند کاربر و نرم افزارهای الکسا متصل می شود. سپس کاربر به آسانی می تواند فرمان صوتی را در تلفن با فشردن یک دکمه روی حلقه هوشمند آمازون فعال کند.

همچنین اکو لوپ دارای دو اسپیکر باکیفیت است که فرمان های صوتی را دریافت کند و سپس اطلاعات لحظه ای را که لازم دارید دریافت می کنید مانند : وضعیت آب و هوا، تقویم ، زمانهای نمایش فیلم و ... را به کاربر بصورت صوتی گزارش دهد. هدف از این رویکرد حضور الکسا در تمام بخش های زندگی کاربران دنیای دیجیتال است با شعار " الکسا در دسترس شما " - این حلقه هوشمند میانبر شما برای تماس های سریع ، پاسخ سریع ، و اطلاعاتی است که به شما کمک می کند.

با فشردن دو بار روی دکمه حلقه می توانیم اولین شخصی را که در لیست مخاطبان خود مشخص کرده ایم، شماره گیری کنید.

لینک محصول اکو لوپ در آمازون

خرید حلقه هوشمند آمازون

ویژگی Echo Loop :

طراحی بسیار باکیفیتی ، جنس تیتانیوم ، مقاوم در برابر خراش ، ضد آب و دارای باتری برای تمام روز است با قابلیت شارژ . این محصول در سایت آمازون به مبلغ 129.99 دلار می باشد.

حتی برای محافظت از حریم شخصی شما به گونه ای طراحی شده است با کلیک بر روی دکمه ، الکسا را از خواب بیدار کنید.

در صورتی که میخواهید از امکانات این حلقه هوشمند استفاده کنید می توانید سفارش خرید حلقه هوشمند آمازون را به زاکولا دهید.

خرید اکو لوپ امازون

برچسب ها : خرید حلقه هوشمند آمازون,خرید از امازون,خرید اکو لوپ آمازون