آموزش ثبت سفارش در سایت زاکولا

پیشرفت تکنولوژی زندگی ما را ساده تر از آنچه قبلا تصور میشد، ساخته است. تا مدتی قبل هنگامی که  ما نیاز به خرید کالایی داشتیم، به خرید می رفتیم، اما اکنون نیازی به انجام این کار یا حتی ترک خانه نداریم؛ زیرا همه چیز قابل دسترسی است و می تواند به راحتی از طریق چند کلیک در دسترس ما قرار گیرد. وب سایت های خرید آنلاین اخیرا به سرعت در حال افزایش هستند تا نیازهای رو به رشد مشتریان را برآورده سازند. اکنون سایت های خرید آنلاین زیادی پیدا می شوند که به شما کمک می کنند تا آنچه که  به دنبال آن هستید را بیابید. 

خرید از سایت های خارجی مزیت های فراوانی دارد. از جمله اینکه بعضی از کالاها در ایران موجود نیست و یا کمباب است، یا بعضی از کالاها در ایران هم موجود هستند ولی قیمت بسیار بالاتری نسبت به بازارهای جهانی دارند، در این شرایط خرید از خارج یک گزینه ی قابل بررسی خواهد بود. همچنین به این نکته هم توجه داشته باشید که کالایی که از سایت های معتبر خارجی مثل آمازون یا سایت های اصلی مارک های تجاری خریداری می کنید، کالاهای صد در صد اصل می باشند. 

متاسفانه در ایران به دلیل مشکلات بین المللی امکان خرید مستقیم از بسیاری از سایت های خارجی وجود ندارد. گروه زاکولا اکنون مفتخر است که امکان خرید از خارج را به سادگی برای شما فراهم کرده است.  

1- انتخاب کالای مورد نظر: نحوه ی ثبت سفارش در زاکولا بسیار ساده است. برای ثبت سفارش پس از انتخاب کالای مورد نظرتان از سایت آمازون یا هر سایت معتبر دیگر وارد سایت زاکولا شده و به قسمت دریافت پیش فاکتور بروید. 

2- محاسبه: پس از ورود به این بخش صفحه ای به شکل زیر مشاهده می کنید. در این صفحه با وارد کردن وزن کالا و قیمت دلاری کالا، ماشین حساب قیمت را برای شما محاسبه خواهید کرد. در صورت تمایل روی کلید آبی رنگ "مرحله بعد" کلیک کنید.

3- ثبت سفارش: در این قسمت شما باید لینک کالای درخواستی را در کادر مربوطه وارد کنید. همچنین نوع کالا و تعداد را هم  در کادرهای مربوطه مشخص کنید. در قسمت توضیحات می توانید اطلاعاتی مانند رنگ، سایز و ... را وارد کنید. سپس روی کلید سبز رنگ "ثبت لینک" کلیک کنید. در صورت تمایل به ثبت لینک جدید روی کلید "ثبت لینک جدید" کلیک کرده و مراحل را مجددا تکرار کنید. در صورت تمایل به حدف یک لینک، می توانید با کلید بر روی دکمه ی قرمز رنگی که با عنوان "حدف لینک" پس از ثبت لینک ظاهر می شود، کلیک کنید. پس از ثبت تمام لینک های درخواستی روی کلید آبی رنگ "مرحله بعد" کلیک کنید.

4- ورود: پس از اتمام ثبت لینک وارد قسمت ورود به حساب کاربری خود می شوید. اگر از قبل در زاکولا حساب کاربری دارید تنها کافی است تا آدرس پست الکترونیک و گذرواژه ی خود را وارد کنید و روی کلید "ورود" کلیک کنید. در صورتی که حساب کاربری زاکولا ندارید روی کلید "ثبت نام" کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و روی کلید "ثبت نام" کلیک کنید. ایمیل فعال سازی برای شما ارسال خواهد شد که با کلیک روی لینک فعال سازی می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. 

5- تولید فاکتور: در این مرحله شما لیست کالاهای که سفارش داده اید را مشاهده می کنید. در صورت تایید این لیست روی کلید "ارسال سفارش" کلیک کنید. 

6- مشاهده وضعیت سفارش: در این مرحله شما وارد پنل کاربری خود شده و می توانید وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. وضعیت فاکتور ابتدا "در حال بررسی کارشناس" می باشد.

پس از انجام بررسی توسط کارشناسان زاکولا پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. و در پنل کاربری وضعیت سفارش به "انتظار پرداخت" تغییر می کند. در صورت تمایل برای خرید باید روی کلید "پرداخت کنید" کلیک کنید.

7- پرداخت: با کلیک روی گزینه ی "پرداخت کنید" پیش فاکتور برای شما نمایش داده می شود که شما باید مبلغ پیش فاکتور را واریز کنید تا خرید شما انجام شود. مابقی هزینه پس از تحویل کالا به دفتر تهران از شما دریافت شده و کالا درب منزل به دست شما می رسد.
برای پرداخت هزینه می توانید به درگاه اینترنتی متصل شده و پرداخت را انجام دهید یا گزینه ی فیش بانکی را انتخاب کرده و اطلاعات واریزی که از طریق کارت انجام داده اید را برای ما ارسال کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمائید.

برچسب ها : خرید از خارج,ثبت سفارش در زاکولا,خرید از امازون,خرید از ebay,آموزش سفارش از خارج